Montaż okien PCV

Usługi montażu okien PCV

Montujemy stolarkę zewnętrzną na obszarze Śląska i całej Polski, a nasza stolarka dociera do Czech, Niemiec, a nawet Kanady. Skorzystaj z darmowej wyceny.

01.

Montaż okien PCV

Montaż okna PCV wykonany przez firmę, który zapewni dobre wykonanie, unikalne wykończenie oraz wysoki standard. Okno w swojej prostocie musi stawiać na funkcjonalność i atrakcyjny design, tak aby spełniać potrzeby każdego domu. Okno powinno być niezawodne, wytrzymałe, zapewniać bezpieczeństwo i być odporne na warunki atmosferyczne. Okna montowane przez naszą firmę spełniają wszystkie powyższe warunki i będą cieszyły przez lata, ponieważ są owocem pracy i wieloletniego doświadczenia. Elegancki design okna PCV, który wyrażony jest smukłymi i zaokrąglonymi liniami. Węższe profile zapewniają większą ilość światła dziennego. Dowolna aranżacja wnętrz będzie możliwa dzięki bogatej palecie kolorów. Przy tym dzięki wytrzymałości i stabilności zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa, a tym samym ochronę przed włamaniem. Obecnie bardzo ważnym aspektem jest wydajność energetyczna naszego domu. Okna PCV montowane przez naszą firmę mają świetną energooszczędność, dzięki profilom uszczelniającym.

02.

Zalety okien PCV

Ramy PCV oraz skrzydła wykonane są wyłącznie z materiału pierwotnego o klasie A5.

 1. Okna PCV innowacyjne, nowoczesne i o niekonwencjonalnym designie.
 2. Wysoki poziom bezpieczeństwa okien PCV zagwarantowany, dzięki standardowemu stosowaniu dwóch zaczepów antywyważeniowych.
 3. Dowolna aranżacja wnętrz możliwa, dzięki bogatej kolorystyce okien PCV.
 4. Bardzo dobra izolacja termiczna, w rezultacie zapewniająca oszczędność ciepła możliwa, dzięki optymalnej budowie i uszczelnieniu z EPDM.
 5. Okna PCV zapewniają komfort akustyczny, dzięki dobrej dźwiękoszczelności.
03.

Darmowa wycena

Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się montażem okien, bram garażowych i przemysłowych, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, drzwi wejściowych zewnętrznych oraz parapetów. Wykonujemy zlecenia na terenie Śląska i całej Polski.

 • Doświadczenie
 • Wiedza
 • Profesjonalizm
 • Terminowość
 • Niezawodność
 • Dbałość o klienta
Przewiń do góry